Limity transakcji internetowych

Uprzejmie informujemy, że w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji kartowych dokonywanych przez Internet każda transakcja będzie dodatkowo potwierdzana jednorazowym hasłem 3D Secure, przesyłanym w postaci SMS na wskazany, przez Posiadacza rachunku/ Użytkownika karty, numer telefonu komórkowego.

W celu umożliwienia wykonywania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych telefonicznie lub bezpośrednio w jednostkach Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym - kartosfera.pl

W celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w Banku Spółdzielczym w Suchej Beskidzkiej aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasło do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym.

W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

• wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;
• podać numer PESEL – dla rezydentów, a w przypadku nierezydentów prosimy o kontakt telefoniczny z Bankiem w celu ustalenia indywidualnego numeru identyfikacyjnego;
• wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

• aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
• zmieniać kod PIN,
• zastrzegać kartę.


Wysokość limitów, do jakich Bank może nie stosować silnego uwierzytelnienia 3D-Secure (transakcje niskokwotowe):

  • pojedyncza transakcja internetowa - 100 PLN
  • suma transakcji internetowych - 400 PLN
  • liczba następujących po sobie transakcji internetowych - 5 szt.

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00