Obsługa kasowe

Bank oferuje wszystkim Klientom obsługę kasową w zakresie wpłat gotówkowych przekazywanych na rachunki prowadzone w naszym Banku i innych bankach krajowych.

Godziny realizacji płatności:

• Dyspozycje przelewów Klientów nie posiadających konta w Banku realizowane są w godzinach pracy Banku, jako płatność kasowa.
• Dyspozycje przelewów z rachunków Klientów Banku realizowane są w następujących godzinach:
  - na rachunki bankowe prowadzone w Banku Spółdzielczym w Suchej Beskidzkiej złożone w formie papierowej w dni robocze oraz w godzinach pracy Banku realizowane są niezwłocznie,
  - na rachunki bankowe prowadzone w innych bankach krajowych złożone w formie papierowej do godz. 13:00 realizowane są w bieżącym dniu roboczym (złożone po godz. 13:00 realizowane są w najbliższym dniu roboczym),
  - na rachunki bankowe prowadzone w Banku Spółdzielczym w Suchej Beskidzkiej lub innych bankach krajowych przesłane w formie elektronicznej do godz. 16:00 realizowane są w bieżącym dniu roboczym (przesłane po godz. 16:00 lub w inne dni wolne od pracy, realizowane są z datą najbliższego dnia roboczego).

Zalety usługi:

szybkość transakcji – środki do odbiorcy trafiają tego samego dnia lub maksymalnie do dwóch dni,
bezpieczeństwo – przelewy wykonywane za pośrednictwem systemu rozliczeniowego prowadzonego przez Krajową Izbę Rozliczeń.

Podziel się materiałem: