Usługa Cash Back

Z usługi mogą korzystać Posiadacze wszystkich kart debetowych

• Usługa umożliwia wypłacanie niewielkiej kwoty gotówki z kasy sklepowej przy dokonywaniu płatności bezgotówkowych za zakupy kartami VISA i MasterCard, bez potrzeby korzystania z bankomatu.
• Z usługi można skorzystać wielokrotnie w ciągu dnia do wysokość dziennego limitu dla karty.
• Płacąc kartą debetową za zakupy, wystarczy poinformować sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacić daną kwotę. Transakcję należy potwierdzić kodem PIN. Przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki. Jest to jedna transakcja potwierdzana PIN-em, a na wysokość transakcji składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty,  wykazane na rachunku Klienta jako dwie oddzielnie transakcje.


Korzyści z usługi:

Oszczędność czasu

robiąc jednocześnie zakupy i dokonując wypłaty gotówki

Wygodny i szybki sposób wypłaty gotówki

bez konieczności szukania bankomatu

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00