Strona główna angle-right Klienci indywidualni angle-right Aktualności icon_angle_right SPOTKANIE WIGILIJNE W LACHOWICACH

SPOTKANIE WIGILIJNE W LACHOWICACH

Image

W dniu 15 grudnia 2023 r. odbyło się spotkanie wigilijne w Lachowicach w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Na zaproszenie Pana Grzegorza Krawczyka odpowiedziało i przybyło 200 osób, w tym osoby chore, starsze, samotne, niepełnosprawne, niewidome dzieci oraz wojenni uchodźcy z Ukrainy. Wszyscy zostali miło ugoszczeni, aby przeżyć wspólnie przedświąteczny czas w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Spotkanie opłatkowe odbyło się z inicjatywy Pana Grzegorza Krawczyka, przy wsparciu wielu wolontariuszy, członków Koła PCK w Lachowicach, jak również pomocy materialnej i finansowej sponsorów, m.in. Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej. Pani Prezes Katarzyna Kołodziejczyk oraz pracownicy Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej pomagali w pracach przygotowawczych oraz podczas trwania spotkania wigilijnego.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich uczestników spotkania był to piękny czas, który wprowadził w ich serca bożonarodzeniowy nastrój oraz wywołał uśmiech na twarzy. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w realizacji tak pięknej inicjatywy.

Podziel się materiałem: