ROR Konto Wygodne

Wygodne Konto, dopasowane do Ciebie. Finanse na rachunku online, którym w pełni zarządzasz również w oddziale.

Częściej korzystasz z bankowości internetowej, ale chciałbyś równocześnie obsługiwać rachunek w placówce? ROR Wygodne Konto łączy zalety współczesnej mobilności i tradycji pielęgnowanej od momentu powstania Banku Spółdzielczego, w 1911 roku. Nie musisz wybierać – masz dostęp do wszystkich naszych usług szybko i wygodnie w sieci, a jeśli pragnąłbyś dowiedzieć się więcej, czeka na Ciebie nasz fachowy doradca w oddziale.

Płać wygodnie i bezpiecznie kartą, przez Internet Banking, SMS Banking lub doładowuj telefon online. Zachowaj przy tym nieograniczony dostęp do informacji w placówce, by jeszcze efektywniej dbać o swoje środki, poświęcając poleceniom zapłaty, zleceniom stałym, a także przelewom krajowym i zagranicznym minimum swojego czasu i uwagi.

ROR Wygodne Konto w Banku Spółdzielczym w Suchej Beskidzkiej daje Ci wiele powodów do zadowolenia. Aktywnie korzystaj z rachunku co miesiąc, przelewając środki*, płacąc bezgotówkowo**, by wszystkie usługi były dla Ciebie całkowicie bezpłatne. Przelewy online i wewnętrzne na konto założone w oddziale Banku Spółdzielczego lub na https://www.bssucha.pl/ masz zawsze za darmo. U nas bez opłat:
  • 0 zł za otwarcie rachunku
  • 0 zł za prowadzenie* konta
  • 0 zł za wydanie karty
  • 0 zł za użytkowanie karty**
  • 0 zł za dostęp do bankowości elektronicznej
  • 0 zł za przelewy za pośrednictwem systemu bankowości online
  • 0 zł za przelewy wewnętrzne na rachunek założony u nas stacjonarnie lub na stronie banku

Korzyści jakie daje ROR Konto Wygodne:

Rachunek ten upoważnia Cię do atrakcyjnych zniżek. W razie nagłych wydatków, czy planów inwestycyjnych we własny dom, mieszkanie lub rozwój osobisty, otrzymasz u nas finansowanie na bardziej preferencyjnych warunkach.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne przechowywanie oraz stały i szybki dostęp do środków zgromadzonych na rachunku.

Wygoda

Wygodny sposób regulowania płatności.

Preferencyjne warunki

Możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków kredytów gotówkowych, uniwersalnego kredytu hipotecznego oraz kredytu mieszkaniowego.

Konto Wygodne przeznaczone jest dla Klientów nie posiadających w Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w okresie ostatnich 6 miesięcy, liczonego od dnia złożenia wniosku o otwarcie Konta Wygodnego. Zapis ten nie dotyczy Klientów posiadających w Banku Konto na Start oraz Konto Studia No Problem 18-26.

* Nic nie płacisz, jeśli co miesiąc zasilisz rachunek minimalną wpłatą 1.500,00 zł. W przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie konta wynosi 10 zł miesięcznie.

** Z karty korzystasz bezpłatnie, gdy w danym miesiącu rozliczeniowym suma twoich płatności bezgotówkowych osiągnie pułap co najmniej 500 zł. Jeśli nie, opłata za kartę wynosi 3 zł.


Dostępna treść ma charakter jedynie informacyjny i nie może być traktowana jako oferta. Świadczą o tym zapisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego.

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00