Przelew na telefon BLIK

Chcesz przelać pieniądze, ale nie masz numeru konta bankowego odbiorcy? To nie problem. Wystarczy przelew na telefon BLIK — łatwo dostępny, natychmiastowy i bezpłatny.


BLIK - zobacz jakie to wygodne


W Aplikacji mobilnej Nasz Bank / BS Sucha Mobilnie dostępne są usługi BLIK. BLIK to nowoczesny system płatności, dzięki któremu przelejesz pieniądze natychmiast na numer telefonu odbiorcy, który również korzysta z BLIKA. Dzięki niemu możliwe jest przeprowadzanie transakcji z wykorzystaniem sześciocyfrowego kodu wyświetlanego w aplikacji mobilnej, który służy do akceptowania operacji. Transakcje BLIK są bezpieczne, wygodne, realizowane szybko bez zwłoki i pozbawione ryzyka przechwycenia przez niepowołane osoby danych klienta. W trakcie akceptacji transakcji klient ma ponowną możliwość weryfikacji jej na ekranie telefonu. Usługi BLIK dają możliwość przeprowadzania transakcji przy użyciu smartfona, bez konieczności posiadania przy sobie kart płatniczych.

W ramach usług BLIK w Aplikacji mobilnej Nasz Bank / BS Sucha Mobilnie klienci mają teraz możliwość wykonania błyskawicznego przelewu, nawet wtedy, gdy nieznany jest numeru konta odbiorcy. Odbiorcę wybiera się z listy kontaktów telefonicznych, które podłączone są do tej usługi w innym lub tym samym banku. Limit kwoty przelewu wynosi 500 zł. Płatności BLIK są bezpieczne – zawsze wykonujesz je, logując się do swojej bankowości mobilnej. BLIK dostępny jest w trybie 24/7 (potrzebny jest tylko dostęp do internetu).

Kto może korzystać z BLIKA?


Z usługi mogą korzystać Klienci powyżej 13 roku życia, którzy:
 • są posiadaczami konta osobistego w Banku Spółdzielczym w Suchej Beskidzkiej lub pełnomocnikami ogólnymi do tego rachunku,
 • posiadają urządzenie z zainstalowaną aplikacją mobilną Nasz Bank / BS Sucha Mobilnie (użytkownicy systemu Android mogą pobrać aplikację Nasz Bank ze sklepu Google Play, dla systemu iOS aplikacja BS Sucha Mobilnie jest dostępna w sklepie App Store).

Jak zrobić przelew na telefon BLIK?


1. Zaloguj się do aplikacji Nasz Bank / BS Sucha Mobilnie , kliknij w ikonę BLIK i wybierz Przelew na telefon.

2. Wybierz odbiorcę przelewu ze swoich kontaktów lub wpisz jego numer telefonu.

3. Podaj kwotę przelewu, potwierdź dane i kliknij Wykonaj.

Jak odebrać przelew BLIK na telefon?


W aplikacji Nasz Bank / BS Sucha Mobilnie, wejdź w Ustawienia, wybierz BLIK i Przelew na telefon, a następnie zarejestruj swój numer. To wszystko! Przelewy BLIK wysłane na Twój numer telefonu trafią bezpośrednio na Twoje konto.

Przelewy na telefon BLIK

Wystarczy numer telefonu

Nie musisz znać numeru konta odbiorcy.

Szybkość transakcji

Szybko przelewasz pieniądze znajomym.

Bezpieczny przebieg

Każdą transakcję BLIKIEM należy potwierdzić w aplikacji.

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00