Osobisty Standard

Załóż u nas Konto Osobisty Standard i w wygodny sposób zarządzaj swoimi finansami tak jak lubisz.

Przelewaj środki z domu, mobilnie lub w naszym oddziale. Miej zawsze dostęp do swoich środków, dzięki aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Korzystaj z Konta Osobisty Standard do rozliczeń krajowych i zagranicznych, jak również do przelewów w polskiej walucie, euro, dolarze lub w wielu innych, które Konto Osobisty Standard Ci zapewnia.

Korzystaj z Konta Osobisty Standard na przejrzystych zasadach:
  • 0 zł za otwarcie rachunku
  • 5 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za wydanie karty płatniczej
  • 0 zł* miesięcznie za użytkowanie karty płatniczej
  • 0 zł za dostęp do bankowości internetowej

Konto Osobisty Standard zapewnia Ci wiele udogodnień

Zdecyduj się na atrakcyjne usługi i dedykowane produkty, które przysługują Ci w ramach korzystania z Konta Osobisty Standard. Z chwilą, gdy założysz rachunek osobisty, możesz przelewać środki bez limitów lub ustalając maksymalną kwotę, którą możesz wypłacić danego dnia. Korzystaj z Internet Banking i SMS Banking, kiedy chcesz i jak chcesz. Doładowuj swój telefon online lub włącz telefoniczną informację, która jest w pełni bezpieczna, ponieważ zabezpieczona hasłem. Płać wygodnie, ustalając przelewy stałe, krajowe i zagraniczne, poświęcając na te czynności tylko chwilę swojego czasu.

Konto Osobisty Standard z limitem na rachunku

Prowadząc u nas rachunek osobisty, możesz też wziąć wygodny kredyt w Koncie Osobisty Standard, co zajmie Ci tylko kilka minut. Limit w koncie to wyjątkowo dogodna możliwość – w razie nagłej sytuacji korzystasz z dodatkowych środków, które masz na koncie, a później spłacasz je z bieżących, kiedy wpłyną na Twój rachunek. Płać wygodnie, ustalając przelewy stałe, krajowe i zagraniczne, poświęcając na te czynności tylko chwilę swojego czasu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne przechowywanie oraz stały i szybki dostęp do środków zgromadzonych na rachunku.

Wygoda

Wygodny sposób regulowania płatności.

Preferencyjne warunki

Możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków kredytów gotówkowych, uniwersalnego kredytu hipotecznego oraz kredytu mieszkaniowego.

*Nie pobieramy opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym dokonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł. Jeśli Ci się to nie uda, opłata wynosi wtedy 3 zł za miesiąc.

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00