Kredyt Zimowy

Czy nasz Kredyt Zimowy jest dla Ciebie?

Planujesz zimowe wyjazdy? Zakup nowego sprzętu? Remont? A może spłatę kredytu w innym banku?

Weź u nas Kredyt Zimowy w promocyjnej ofercie na dowolny cel i zrealizuj swoje plany szybciej i efektywniej jeszcze tej zimy.

Skorzystaj z naszej promocyjnej oferty, a także z komfortowych warunków kredytowania. Proponujemy nasz Kredyt Zimowy w promocyjnej ofercie wszystkim osobom fizycznym, które mają odpowiednią zdolność finansową, by móc ubiegać się o co najmniej tysiąc złotych.

Kredyt Zimowy

Kredyt Zimowy obowiązywać będzie od 01.12.2023 r. do 31.03.2024 r.

Skorzystaj już dziś z Kredytu Zimowego z prowizją 0% ! 

W naszym Banku możesz starać się o atrakcyjny Kredyt Zimowy w wysokości od 1.000 zł do 50.000 zł. 


Pożyczaj, ile chcesz i spłacaj w okresie  od 3 do 24 miesięcy - prowizja 0% - wysokość raty dopasowana do indywidualnych potrzeb - oprocentowanie stałe 8,99%.


Jak przyznajemy Kredyt Zimowy?

Możesz skorzystać z naszego Kredytu Zimowego, jeśli jesteś osobą fizyczną. Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej zgodnie z procedurami Banku. 

Przykład reprezentatywny dla Kredytu Zimowego


Reprezentatywny przykład Kredytu Zimowego ustalony według stanu na dzień 1 grudnia 2023 r. i przekazywany zgodnie z ustawą z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Całkowita kwota kredytu – 50 000,00 zł, stopa oprocentowania kredytu – stała 8,99% w stosunku rocznym, rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 9,48%, czas obowiązywania umowy – 24 m-ce, wysokość miesięcznej raty – 2 292,73 zł, wysokość ostatniej raty – 2 067,87 zł, wysokość opłat uwzględnianych w całkowitym koszcie kredytu – 4 850,66 zł (odsetki – 4 800,66 zł, opłata przygotowawcza – 50,00 zł, prowizja – 0%, tj. 0 zł), całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 54 850,66 zł. Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej zgodnie z procedurami Banku.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. 

Kalkulator

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00