Kredyt wiosenny

Czy nasz Kredyt Wiosenny jest dla Ciebie?

Planujesz wiosenne wyjazdy? Zakup nowego sprzętu? Remont na wiosnę? A może spłatę kredytu w innym banku?

Weź u nas Kredyt Wiosenny w promocyjnej ofercie na dowolny cel i zrealizuj swoje plany szybciej i efektywniej jeszcze tej wiosny.

Skorzystaj z naszej promocyjnej oferty, a także z komfortowych warunków kredytowania. Proponujemy nasz Kredyt Wiosenny w promocyjnej ofercie wszystkim osobom fizycznym, które mają zdolność finansową.

Kredyt Wiosenny

Kredyt Wiosenny obowiązywać będzie od 15.04.2024 r. do 30.06.2024 r.

Skorzystaj już dziś z Kredytu Wiosennego z prowizją 0% ! 

W naszym Banku możesz starać się o atrakcyjny Kredyt Wiosenny w wysokości od 1.000 zł do 50.000 zł. 


Pożyczaj, ile chcesz i spłacaj w okresie  od 3 do 24 miesięcy - prowizja 0% - wysokość raty dopasowana do indywidualnych potrzeb - oprocentowanie stałe 8,99%.


Jak przyznajemy Kredyt Wiosenny?

Możesz skorzystać z naszego Kredytu Wiosennego, jeśli jesteś osobą fizyczną. Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej zgodnie z procedurami Banku. 

Przykład reprezentatywny dla Kredytu Wiosennego


Reprezentatywny przykład Kredytu Wiosennego ustalony według stanu na dzień 2 kwietnia 2024 r. i przekazywany zgodnie z ustawą z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Całkowita kwota kredytu – 50 000,00 zł, stopa oprocentowania kredytu – stała 8,99% w stosunku rocznym, rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 9,48%, czas obowiązywania umowy – 24 m-ce, wysokość miesięcznej raty – 2 284,01 zł, wysokość ostatniej raty – 2 259,41 zł, wysokość opłat uwzględnianych w całkowitym koszcie kredytu – 4 841,64 zł (odsetki – 4 791,64 zł, opłata przygotowawcza – 50,00 zł, prowizja – 0%, tj. 0 zł), całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 54 841,64 zł.

Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej zgodnie z procedurami Banku.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny.  

Kalkulator

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00