Kredyt EKO

Kredyt EKO na projekty przyjazne środowisku i Tobie!

Skorzystaj z naszego Kredytu EKO i pozbądź się problemów z piecem grzewczym lub tych dotyczących zbyt wysokich rachunków za energię elektryczną.

Dbając o swój komfort, jednocześnie troszczysz się o środowisko.

Możesz to osiągnąć w prosty sposób, wybierając nasz kredyt ekologiczny, który otwiera przed Tobą wiele perspektyw. Z nami obniżysz rachunki, montując wydajne panele słoneczne, instalując pompę ciepła lub kocioł grzewczy. Zadbasz także o swój dom pod względem szczelności, wymieniając okna i drzwi, a także pokrycie dachu, pozbywając się szkodliwego dla zdrowia azbestu. Zdecydujesz się również na odkładaną w czasie termomodernizację swojego budynku. Ponadto nasz Kredyt EKO umożliwia Ci budowę przydomowej oczyszczalni ścieków lub finansowanie innego projektu przyjaznego naturze.

Refinansuj koszt Kredytu EKO i korzystaj jeszcze bardziej

W ramach naszej oferty możesz dodatkowo zrefinansować koszty poniesione nawet do 3 miesięcy wstecz od daty złożenia wniosku na komfortowych dla siebie warunkach.

Kredyt EKO daje dużo, bierze mało

W naszym banku możesz starać się o atrakcyjny Kredyt EKO w wysokości od 1.000 zł  do 150.000 zł. Pożyczaj, ile chcesz i spłacaj w okresie do 120 miesięcy. Proponujemy Ci Kredyt EKO ze stałym oprocentowaniem w stosunku rocznym w wysokości 6,99%, z RRSO na poziomie 9,60% i prowizją 4,99%, którą wliczamy w całkowity koszt finansowania do zapłaty.

Jak przyznajemy Kredyt EKO?

Możesz skorzystać z naszego Kredytu EKO, jeśli jesteś osobą fizyczną i zamierzasz sfinansować projekt EKO. Udokumentuj potrzebę wzięcia Kredytu EKO na swój cel w wysokości nie mniejszej niż 80% całkowitego kosztu finansowania.

Przykład reprezentatywny dla Kredytu EKO

Reprezentatywny przykład kredytu gotówkowego ustalony według stanu na dzień 11 lipca  2022r. i przekazywany zgodnie z ustawą z dnia 12 maja 2011r. o kredycie konsumenckim:

całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 30.000,00 zł, stopa oprocentowania kredytu – stała 6,99% w stosunku rocznym, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – 9,60%, czas obowiązywania umowy – 56 m-cy, wysokość miesięcznej raty: 664,46 zł, wysokość ostatniej raty: 665,38 zł, całkowity koszt kredytu – 7.210,68 zł (w tym: odsetki – 5.663,68  zł, opłata przygotowawcza – 50,00 zł, prowizja – 4,99%, tj. 1.497,00 zł), całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 37.210,68 zł.
 
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny.

Kalkulator

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00