Konsolidacyjny Kredyt Gotówkowy

Zamień kilka rat na jedną i odciąż swój domowy budżet!

Spłacasz kilka zobowiązań i w związku z tym wiele twoich comiesięcznych opłat stanowią raty? Skorzystaj z naszego Konsolidacyjnego Kredytu Gotówkowego i zamiast wielu rat płacić tylko jedną i w dodatku nie za wysoką. Nie tylko pozbywasz się mnóstwa opłat, ale również nie musisz pamiętać za każdym razem o terminie spłaty.

Dlaczego warto wziąć Konsolidacyjny Kredyt Gotówkowy?

Proponujemy Ci kredyt do stu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Pożyczoną kwotę spłacasz w terminie od 3 do 120 miesięcy. Konsolidacyjny Kredyt Gotówkowy to szansa na spłatę zadłużenia w Banku lub innych instytucjach finansowych, a zarazem możliwość pożyczenia dodatkowej kwoty, którą przeznaczysz na dowolny cel. Jeśli nasza oferta wydaje Ci się interesująca, złóż wniosek o Konsolidacyjny Kredyt Gotówkowy w jednym z naszych oddziałów.

Jak przedstawiają się opłaty przy Konsolidacyjnym Kredycie Gotówkowym?

1. Stałe oprocentowanie w stosunku rocznym dla Konsolidacyjnego Kredytu Gotówkowego wynosi 11,99%  


2. Prowizja wynosi 0,00%


Reprezentatywny przykład kredytu konsolidacyjnego gotówkowego ustalony według stanu na dzień 10 października 2022 r. i przekazywany zgodnie z ustawą z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim:

całkowita kwota kredytu – 35.400,00 zł, stopa oprocentowania kredytu – stała 11,99% w stosunku rocznym, rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 12,75%, czas obowiązywania umowy – 49 m-cy, wysokość miesięcznej raty: 917,21 zł, wysokość ostatniej raty: 1.311,85 zł, wysokość opłat uwzględnianych w całkowitym koszcie kredytu – 9.987,93 zł (odsetki – 9.937,93 zł, opłata przygotowawcza – 50,00 zł, prowizja – 0%), całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 45.387,93 zł.

Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej zgodnie z procedurami Banku.
 
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny.

Kalkulator

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00