Bankowość dla najmłodszych

Zamień skarbonkę na aplikację! Połącz zabawę z nauką oszczędzania Twojego dziecka!

Bankowość dla najmłodszych jest nową funkcjonalnością systemu Internet Banking. W ramach rachunku rodzica pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach zarządzanych poprzez aplikację Novum-13 instalowaną na urządzeniach mobilnych (telefony typu smartfon lub tablety).

Korzyści jakie daje Aplikacja Novum-13:

• uczy dzieci oszczędzania, odpowiedzialności i systematyczności,
• wprowadza dzieci w świat bankowości,
• umożliwia dzieciom zarządzanie środkami oraz planowanie celów oszczędzania.

Uruchomienie Bankowości dla Najmłodszych:


• instalujemy aplikacje na urządzeniu mobilnym [do pobrania i instalacji bezpłatnie: dla systemu Android w Google Play, dla systemu iOS w App Store],
• na stronie Systemu Internet Banking w zakładce Bankowość dla najmłodszych dodajemy dane dziecka oraz urządzenie, otrzymując kod aktywacyjny,
• na telefonie w aplikacji Novum-13 tworzymy profil nadając jego nazwę, wpisując kod otrzymany w Systemie Internet Banking oraz dwa razy PIN (ustalony przez Klienta), który umożliwi nam logowanie do profilu w aplikacji,
• konto w aplikacji Novum-13 automatycznie zostaje powiązane z kontem w Internet Bankingu i dziecko może zacząć oszczędzanie.

Aby dzieci mogły zacząć dysponować środkami należy zasilić ich rachunki (rachunki skarbonek). Wpłaty może dokonać rodzic, jako właściciel rachunku, wybierając polecenie „zasil rachunek” w systemie bankowości internetowej lub dowolna osoba dokonując wpłaty na prezentowany numer rachunku w aplikacji. Pieniądze widoczne na rachunku dziecka jako wolne środki mogą być według uznania dziecka i przyjętej strategii dokładane do poszczególnych skarbonek.

Założone skarbonki, stan gotówki i ustalona kwota do uzbierania widoczne są dla rodzica w opcji „Bankowość dla najmłodszych” z poziomu programu Internet Banking.

Instrukcja użytkownika icon_arrow_white
Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00