Przekazy Western Union

Western Union Company jest światowym liderem usług płatniczych, oferującym m.in. przekazy zagraniczne.

Zapewnia szybkie i niezawodne sposoby wysyłania i odbierania środków pieniężnych na całym świecie. Usługi oferowane są za pośrednictwem sieci ponad 500 tys. placówek zlokalizowanych w ponad 200 krajach. Bank realizuje wpłaty i wypłaty wyłącznie w walucie PLN.

Nadanie przekazu

Przekaz pieniężny można nadać we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej bez konieczności wypełniania druków. Istnieje możliwość monitorowania statusu przekazu w Internecie.


Odbiór przekazu

Aby odebrać przekaz pieniężny, należy posiadać ważny dokument tożsamości  i numer kontrolny przekazu pieniężnego (MTCN) oraz znać orientacyjną kwotę przekazu oraz kraj, z którego został nadany.

Więcej o przekazach Western Union icon_arrow_white

Dlaczego wybrać usługi firmy Western Union?

Światowy lider usług płatniczych

Szybkość transakcji

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pieniądze są do odebrania w ciągu kilkunastu minut od momentu nadania przekazu.

Bezpieczny przebieg

Unikalny numer kontrolny transakcji (MTCN) i możliwość śledzenia statusu przekazu na stronie Western Union.

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00